Skip to content Skip to footer

Apie mus

Aukščiausia kokybė su

B&W Systems

Tai daugiau nei prieš 15 metų įkurta ir sparčiai besivystanti įmonė, parduodanti ir atsakingai montuojanti aukščiausios kokybės medinius, plastikinius langus bei duris. Nuo 2008 metų plečiame savo veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose, o įgyvendinti projektai rodo, jog mūsų specialistai glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio statybos įmonėmis. Nuolat siekiame išlaikyti įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą - 2018 metais pelnėme verslo stabilumo įvertinimą.

Firmos parduodama

Produkcija

Pažangi gamybos technologija ir patvarios medžiagos užtikrins aukščiausią langų ir durų kokybę ir maksimalų tvarumą.

Siūlomos paslaugos

Konsultacijos

Aukštą kompetenciją turintys konsultantai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, visada profesionaliai patars, kokius langus ar duris įsigyti, į kokias langų savybes būtina atkreipti dėmesį ir kaip prižiūrėti naujus langus, kad jie nepriekaištingai tarnautų ilgus metus. Taip pat suteiks Jums išsamią informaciją apie įmonės parduodamą produkciją.

Mūsų darbuotojai ir jų sukaupta patirtis yra didžiausias mūsų turtas. Jų sugebėjimas tenkinti kliento poreikius yra bendrovės raktas į sėkmę. To siekiame nuolat mokydami darbuotojus, sukurdami darbui ir mokymuisi palankią aplinką. Svarbiausia – kliento poreikių tenkinimas. To siekiame tiekdami šiuolaikinius, patikimai veikiančius gaminius ir paslaugas. Siekiant patenkinti augančius kliento poreikius stengiamės, kad vadybos sistema ir mūsų paslaugos būtų nuolat atnaujinamos ir tobulinamos. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų mažų ar didelių svajonių realizavimo.

 

Montavimo darbai

Didelį dėmesį skiriame langų montavimui, tam naudojamos tik aukščiausios klasės montavimo medžiagos. Per beveik 10 metų įmonė sukaupė didelę bendravimo su klientais patirtį. „B&W Systems“ specialistus vienija ne tik lietuviškų gaminių pardavimo idėja, bet ir yra puoselėjamos pagarbos klientui vertybės.

Mes laikomės principo: geras langas – teisingai įmontuotas langas. Mūsų specialistai, atlikdami tikslų langų angų matavimą, įvertina montavimo specifiką ir parenka reikalingas ir kokybiškas montavimo medžiagas. Visa tai garantuoja, kad langų ir durų montavimo darbai bus atlikti profesionaliai, o pasirinkti langai ir durys tarnaus Jums ilgus metus. 

Suteikiame

Garantija net penkerius metus!

UAB „B&W Systems“ produkcijai yra suteikiama 5 metų garantija!

Garantinis gaminių aptarnavimas – nemokama garantinio aptarnavimo paslauga, kurią klientas gali naudotis garantiniu laikotarpiu. Įsigydami „B&W Systems“ parduodamus langus, pirkėjai su sutarties dokumentais gauna langų eksploatacijos instrukciją, kaip reikia prižiūrėti langus, kad jie tarnautų kuo ilgiau. „B&W Systems“ vykdo pažadą klientui teikti visuomet kokybiškus gaminius. Neabejotinai iš „B&W Systems“ Jūs galite įsigyti plastikinius ir medinius langus, duris bei jų priedus, taip pat gauti visas su jų įrengimu susijusias paslaugas. Mūsų meistrai atvyksta į kliento namus, išmatuoja langus, pasiūlo optimalų sprendimą. Langus ir duris montuoja, apdailos ir remonto darbus atlieka patyrę meistrai. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite skiltyse PRODUKCIJA ir PASLAUGOS.