Skip to content Skip to footer

Langų ir durų matavimas

B&W Systems teikia gaminių matavimo paslaugas. Langų ir durų angų matavimas – pirmasis žingsnis šiltų ir kokybiškų langų link. Gaminių angų matavimas – sudėtingas darbas, reikalaujantis techninių ir statybinių žinių, ilgametės darbo patirties, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti mūsų įmonės specialistams.

Pagaminti langai ir durys negali būti per maži – tokiu atveju sunaudojama daugiau montavimo putų, todėl angokraščiai gali peršalti. Per dideli gaminiai suteiks nepalyginamai daugiau rūpesčių, nes papildomai reikės didinti gaminiui skirtą angą bei atlikti nemažai kainuojančią apdailą.

Susisiekę su B&W Systems specialistu telefonu ar elektroniniu paštu ir pateikę preliminarius langų išmatavimus, t.y. aukštį ir plotį, taip pat nurodę planuojamą varstymą ir dalinimą sužinosite pradinę gaminių kainą, tačiau galutinė keičiamų ar naujai montuojamų langų ir durų kaina priklauso nuo pasirinkto gaminio tikslių matmenų bei atliktinų darbų.

Norėdami užsakyti plastikinius ar medinius langus kartu su montavimo ar apdailos darbais, būtina, kad langų ir durų angų matavimą atliktų B&W Systems specialistas. Konstruktorius atvykęs į jūsų namus ar biurą, išklausys jūsų pageidavimus ir pasiūlys, kokie būtent langai ar durys rekomenduojami ir suteiks visą produkto techninę informaciją, įvertins montavimo ar apdailos darbų sudėtingumą.

Turite klausimų?